FIND THE ANSWERS

Which is the better buy 1 pound of peanuts for 1.29 or 12 ounces for 0.95?

Answer this question

  • Which is the better buy 1 pound of peanuts for 1.29 or 12 ounces for 0.95?


Answers

Which is the better buy 1 pound of peanuts for 1.29 or 12 ounces ... better buy 1 pound of peanuts for 1.29 or 12 ... peanuts for 1.29 or 12 ounces for 0.95?
Read more
Positive: 64 %
... determine the better buy. ... $0.99 10. peanuts: 1 pound for $1.29 500 sheets for $4.29 12 ounces for $0.95 11. crackers: 15 ounces for $1.79 12 ...
Read more
Positive: 61 %

More resources

Full text of "Mathematics Course 2" See other formats ...
Read more
Positive: 64 %
“Should we make or buy this component?” is an issue in the ... a. 0.1056 b. 0.1335 c. 0.8512 d. 0.8943 e. 1.29. ... C=12, D=3, E=5, F=1, G=7, H ...
Read more
Positive: 59 %
.. , · a : . .. .· . ... - -- -· --- Qecipes JEAN WICKSTROM LILES Oxmoor House, Inc. Birmingham Copyright 1982 by Oxmoor House , Inc. Book Division of ...
Read more
Positive: 45 %
Charlotte sun herald (Charlotte Harbor, ... Suite 11; 12 & 1 pm; Tue & Thur; $3/class, pay by month; ... have turned out better - for everyone.
Read more
Positive: 22 %

Show more results

Anonymous49630
Login to your account
Create new account